Set cadou gel de dus si exfoliant pudra + geanta cosmetice, bio, Clarification
Categorii: Îngrijire și igienă bio pentru familie
Cod: 107051
205,83 lei
Stoc epuizat
Livrare 22 lei prin curier sau în easybox
Plată sigură și flexibilă prin card, ramburs, PayPal, transfer bancar sau rate
Retur simplu și rapid în 14 zile
Comanda ajunge la tine în 2–3 zile lucrătoare
Articole selecționate atent și cu drag
Materiale de calitate și sigure pentru copii
Descriere
Set cadou gel de dus si exfoliant pudra + geanta cosmetice, Clarification
Aceast set contine:
Gel de dus pudra hidratant: o inovatie care face spuma la contactul cu apa ca un gel de dus traditional, oferind un tratament natural, hidratant si de curatare bland pentru toate tipurile de piele.
Exfoliant facial pudra: secretul pentru o piele stralucitoare. Formula sa blanda si eficienta redefineste textura pielii, eliminand usor impuritatile pentru un ten luminos.
Geanta pentru cosmetice din hartie, accesoriul perfect pentru a-ti depozita cu stil articolele esentiale de frumusete, fie acasa, fie in calatorii. Fabricat din hartie groasa cu fermoar de cupru.
Atentionari: Nu inhalati pudra. A se evita contactul cu ochii. IN CAZ DE CONTACT CU OCHII: clatiti cu apa curata. A nu se lasa la indemana copiilor.
Fabricat in Franta
Gramaj: 2x 40g, recipiente din metal, reutilizabile





